čtvrtky 18 - 23 / neděle 14 - 23 

Archiv akcí

 21.4. Monika Načeva + DJ Five / Support: Mystic Sky, INVISIBLE DIZZYBLP

V pátek 21. dubna vystoupila v úlu zpěvačka Monika Načeva v doprovodu DJe Five. Předskakoval jim hudebník Invisible DizzyBLP a DJ Mystic Sky, který se postaral také o after party!

Monika Načeva je výraznou hudební osobností, která se objevila začátkem 90.let jako zpěvačka temných básní Jáchyma Topola. Experimentuje také v elektronické hudbě, kde spolupracuje se silnými osobnostmi z Čech, Slovenska, ale hlavně z Anglie. Jejím hlavním rysem je práce s básněmi, originální přístup a mimo-žánrová cesta.
DJ Five je několikanásobným vítězem československých šampionátů DMC a ITF a Načeva s ním pracovala na albu Mami (2007).
Mystic Sky je projekt známého undergroundového DJe GHÁNDÍ
/Spiritual Sound System, Acidelika/ ve kterém se zaměřuje na klidnější a pomalejší hudbu.
Invisible DizzyBLP představí psychadelický, experimentální lo-fi diy DJ set zkombinovaný z umělcovi originální tvorby a ambientním doprovodem.

30.4. Čarodky v úlu : TYGROO / DJ Romario // Fireshow by Vojta Stolbenko

Čarodějnice v úlu byli TOP!
Zahráli enfants terribles balkánský dechovky - drum´n´brassová kapela TYGROO! Jsou vtipný, drzý a nahlas! Zahráli jejich Balkan-Drumnbass, Disco-Dubstep, Klezmer-Funk, Brasshouse, Cave Music, Trashdisco a kdo ví co ještě!
//
Na smršť hudebních stylů vás naladil one and only - DJ Romario!
Tropical beats, kuduro, dancehall, afro house, dubstep, bass & další.
//
Čarodějnice se neobešli bez ohně. Kromě ohýnku na opejkání se odehrála také na fireshow v podání vyjímečného performera, kterým je Vojta Stolbenko.

4.5. CUBE: VERNISÁŽ_PERFORMANCE_AFTER

úl hostil komponovaný večer, který nadchl milovníky výtvarného i pohybového umění.

Vrstevnatý projekt Cube v novém zpracování zahrnuje multimediální taneční představení performerky Elišky Benešové a hudebníka Libora Mikyšky a také sochařská díla Kristýny Kužvartové.

5.5. TechnoPunk #3: Opatův modul / Johuš Matuš / Oba boba & die abgründe / Dimitar a další

not much techno - far less punk

Technopunk je nová platforma, která vychází ze vzájemné dlouhodobé spolupráce okruhu přátel, producentů, raperů a vizuálních umělců především na pražské scéně.

Skupina vystupuje ze zavedených škatulek jednotlivých uměleckých a hudebních žánrů a je typická pro své diverzní akce.

Název primárně odkazuje na životní postoje a využití technologií, které celkově doprovází tvůrčí proces zástupců projektu.

11.5. Primary Noise / Ay Lak

Každé místo, každý předmět, každý tvor mají svůj jedinečný zvuk....Hudební site-specifik večírek v podání experimentátorů Primary Noise / Interactive electroacoustic a Ay Lak / Sound Storytelling .

Primary Noise pracují s celou škálou kontaktních mikrofonů, které jim umožňují autenticky rozeznít jakékoliv místo a jeho zvuky pak zpracovávají v živém hudebním setu v doprovodu živých nástrojů....

Hudební vypravěčka Ay Lak ve své tvorbě čerpá z terénních nahrávek, ale její doménou jsou především nové technologie, které, ač původně nejsou určeny pro hudební tvorbu, rozeznívá, učí je zpívat a vytváří tak písně ne nepodobné chorálům…